Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky

I. Podmínky a pravidla získání a používání karty

1. Slevová karta PRIOR je určena zákazníkům společnosti PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Držitelem Slevové karty PRIOR se může stát fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právním úkonům, po uskutečnění jednorázového nákupu nad 500,- Kč v prodejnách PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

2. Pro získání Slevové karty PRIOR je nutno pravdivě vyplnit všechny údaje ve formuláři Slevová karta PRIOR – registrace (který zákazník obdrží po uskutečnění nákupu v hodnotě nad 500,-Kč) a svým podpisem souhlasit s podmínkami a pravidly používání karty a se zpracováním a ochranou osobních údajů. Po odevzdání řádně vyplněného formuláře zákazník obdrží u pokladny ZDARMA již aktivní Slevovou kartu PRIOR.

Výhody karty lze využívat ihned po jejím obdržení.

3. Držitel Slevové karty PRIOR se prokazuje osobně jejím předložením u všech pokladen prodejen PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.; dále pak uvedením identifikačního čísla karty na webových stránkách http://www.prior.cz/ nebo při e-mailové komunikaci.

4. Pro čerpání výhod Slevové karty PRIOR je nutné kartu předkládat při každém nákupu u pokladny v prodejnách PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. před placením. Pro čerpání finančního kreditu ze Slevové karty je nutné předložit kartu fyzicky, pro tento případ nelze akceptovat sken karty v mobilní aplikaci.

Pro čerpání výhod Slevové karty je nutné předložit přímo Slevovou kartu. Oskenováná fotografie karty ani jiné způsoby tento krok nenahrazují.

Dodatečné předložení Slevové karty po ukončení nákupu (vyjetí paragonu z pokladny)není možné.

5. Držitel Slevové karty PRIOR je oprávněn ukončit užívání karty jejím odevzdáním u jakékoli pokladny v prodejnách PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a současně odvolat svůj souhlas s dalším zpracováním či použitím jeho osobních údajů společností.

6. V případě ztráty nebo znehodnocení karty je držitel karty tuto skutečnost povinen oznámit na e-mail: slevovakarta@prior.cz nebo na tel. 386 702 183, aby byla karta zablokována. Obratem bude sdělena informace o způsobu vydání náhradní Slevové karty PRIOR. Dosažené výhody na zákaznickém účtu zůstanou zachovány.

7. Za případné škody vzniklé zneužitím karty neoprávněnou osobou nese odpovědnost výlučně držitel karty.

II. Změny podmínek a pravidel

PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. si vyhrazuje právo program Slevových karet kdykoliv bez náhrady ukončit. Společnost PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. je oprávněna kdykoli změnit podmínky a pravidla získání a používání Slevové karty. Pokud není uvedeno jinak, jsou změny účinné okamžikem jejich zveřejnění na www.prior.cz.

III. Zásady ochrany osobních údajů

Údaje jsou zpracovávány výhradně společností PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a zpracovateli jí určenými. Zpracování a ochrana osobních údajů držitelů Slevových karet se děje v souladu s platnými právními předpisy.

IV. Závěrečná ustanovení

Podmínky a pravidla získání a používání Slevové karty PRIOR jsou platné a účinné od 12.11.2013.

Naše projekty

mohly by vás také zajímat
Náš e-shop – víc než jen látky
1-logomodnilatky-sma.jpg
2-brno-campus-sma.png
Prodejna v Brně
Soutěž o nejzajímavější model 2017
3-1-modninavrh-sma.jpg
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.