Slevová karta

Zpracování osobních údajů

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů


V případě, že chcete odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v rámci věrnostního programu Slevových karet, použijte k tomu prosím formulář níže.
Ten následně odešlete emailem na adresu slevovakarta@prior.cz, předejte na kterékoli prodejně PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. nebo odešlete poštou na adresu: PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Lannova 22, 370 01 České Budějovice. O vyřazení z databáze budete následně písemně vyrozuměni.
Vemte prosím na vědomí, že odvoláním Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů dojde k ukončení Vašeho členství a Vaše Slevová karta bude deaktivována.

Formulář odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Přenos osobních údajů


V případě, že žádáte o přenos svých osobních údajů zpracovávaných v rámci věrnostního programu Slevových karet, použijte k tomu prosím formulář níže. 
Ten následně odešlete emailem na adresu slevovakarta@prior.cz, předejte na kterékoli prodejně PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. nebo odešlete poštou na adresu: PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Lannova 22, 370 01 České Budějovice. 

Evidované osobní údaje Vám budou zaslány ve formátu .csv s následujícím obsahem na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Číslo karty

Jméno

Příjmení

Rok narození

Pohlaví

E-mail

PSČ

Datum založení


Formulář žádosti o přenos osobních údajů
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.