Slevová karta

Odměňujeme naše věrné zákazníky!

Vaší věrnosti si vážíme a proto jsme přemýšleli, jak Vám to můžeme dát nejlépe najevo. Vymysleli jsme kartu s obyčejným názvem a neobyčejnými výhodami.

CO JE SLEVOVÁ KARTA PRIOR?

Slevová karta Prior není jen obyčejná karta, na kterou sbíráte body. S naší kartou získáte opravdové výhody a získáte je okamžitě!

Více o výhodách naší Slevové karty najdete níže.

Pro držitele Slevové karty PRIOR se v předem vyhlášených termínech konají 20% slevy na veškeré nabízené zboží.*

*Tato sleva se nevztahuje na zboží v akci a ve slevě. Při této slevě se nepřičítají body pro získání finančního kreditu. 

 

JAK SLEVOVOU KARTU PRIOR ZÍSKAT?

Stačí realizovat nákup na kterékoliv z našich prodejen v minimální hodnotě nad 500 Kč. 

 

Kontrola stavu bodů

Zadejte číslo karty

(13 míst bez mezer)

ČÍM VĚTŠÍ NÁKUP, TÍM VĚTŠÍ SLEVY

při nákupu

*Tato sleva se nevztahuje na zboží v akci a ve slevě. Tato sleva také neplatí v den vyhlášené celoplošné 20% slevy (neboť tato sleva je vyšší a slevy nelze sčítat).

 

ZÍSKEJTE ZA VAŠE NÁKUPY PENÍZE NA DALŠÍ NÁKUPY

Držitel Slevové karty PRIOR získá při každém nákupu 1 bod za každých 10Kč uskutečněného nákupu na svůj zákaznický účet. Minimální hodnota nákupu, za kterou budou body připsány, je 10 Kč. Dosažení stanoveného počtu bodů znamená automatické získání finančního kreditu, kterým držitel na své Slevové kartě PRIOR disponuje a může jej využít pro nákup jakéhokoli zboží v prodejnách PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Bodová hranice pro získání finančního kreditu je:
500 bodů = kredit ve výši 200,- Kč

O dosažení výše uvedené hranice bodů a připsání kreditu na Slevovou kartu PRIOR je držitel karty informován na účtence svého nákupu.

Kredit je možno čerpat pouze jednorázově na nákup, jehož hodnota je minimálně o 1,-Kč vyšší, než aktuální hodnota kreditu. 
O aktuálním stavu kreditu je držitel informován na účtence uskutečněného nákupu. Pro čerpání kreditu je nutné před platbou na pokladně nahlásit platbu kreditem. Hodnota kreditu se nevyplácí v hotovosti (ani při reklamaci). Za nevyčerpanou hodnotu kreditu nebudou vráceny peníze.

Období pro sbírání bodů k získání kreditu je vždy od 1.2. do 31.1. následujícího roku.

Získaný kredit je nutné uplatnit vždy nejpozději do 31.ledna.
Bodové konto a neuplatněné kredity jsou vždy k 1.2. vynulovány.

Držitel Slevové karty PRIOR bude informován o aktuálních poskytovaných výhodách, vyhlášených akcích, nabídkách, stejně jako o stavu svého zákaznického účtu prostřednictvím e-mailu a na webových stránkách www.prior.cz.

 

CO DĚLAT V PŘÍPADĚ ZTRÁTY SLEVOVÉ KARTY PRIOR?

Ztrátu Vaší Slevové karty PRIOR nahlásíte na kterékoliv z našich prodejen. Naši zaměstnanci s Vámi vyřídí veškeré náležitosti a vystaví Vám kartu náhradní (novou). Veškeré nasbírané body Vám budou automaticky převedeny. 

 

ODVOLÁNÍ SOUHLASU SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

V případě, že chcete odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v rámci věrnostního programu Slevových karet, použijte k tomu formulář níže.
Ten následně odešlete emailem na adresu slevovakarta@prior.cz, předejte na kterékoli prodejně PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. nebo odešlete poštou na adresu: PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Lannova 22, 370 01 České Budějovice. O vyřazení z databáze budete následně písemně vyrozuměni.
Vezměte prosím na vědomí, že odvoláním Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů dojde k ukončení Vašeho členství a Vaše Slevová karta bude deaktivována.


Formulář odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

 

PŘENOS OSOBNÍCH ÚDAJŮ  


V případě, že žádáte o přenos svých osobních údajů zpracovávaných v rámci věrnostního programu Slevových karet, použijte k tomu formulář níže. 
Ten následně odešlete emailem na adresu slevovakarta@prior.cz, předejte na kterékoli prodejně PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. nebo odešlete poštou na adresu: PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., Lannova 22, 370 01 České Budějovice. 

Evidované osobní údaje Vám budou zaslány ve formátu .csv s následujícím obsahem na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Formulář přenos osobních údajů 

 

Podmínky Slevové karty platné od 1. 4. 2023