Výhody Slevové karty

Výhody Slevové karty

SLEVA 20% NA VŠECHNO
Pro držitele Slevových karet PRIOR se v předem vyhlášených termínech konají 20% slevy na veškeré nabízené zboží.*

*Tato sleva se nevztahuje na zboží v Akci a ve Slevě. V den 20% slevy nejsou na Slevovou kartu přičítány body za nákup.

ČÍM VĚTŠÍ NÁKUP, TÍM VĚTŠÍ SLEVA
Držitel Slevové karty PRIOR získá při jednorázovém nákupu zboží v celkové hodnotě:
nad 1 000,-   ........   7% slevu na položky nákupu*
nad 2 000,-  ........  12% slevu na položky nákupu*
nad 3 000,-  ........  15% slevu na položky nákupu*

*Tato sleva se nevztahuje na zboží - položky nákupu v Akci a ve Slevě. Tato sleva také neplatí v den vyhlášené celoplošné 20% slevy (neboť tato sleva je vyšší a slevy nelze sčítat).

ZÍSKEJTE ZA VAŠE NÁKUPY PENÍZE NA DALŠÍ NÁKUPY
Držitel Slevové karty PRIOR získá při každém nákupu 1 bod za každých 10Kč uskutečněného nákupu na svůj zákaznický účet. Minimální hodnota nákupu, za kterou budou body připsány, je 10 Kč. Dosažení stanoveného počtu bodů znamená automatické získání finančního kreditu, kterým držitel na své Slevové kartě PRIOR disponuje a může jej využít pro nákup jakéhokoli zboží v prodejnách PRIOR ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Bodová hranice pro získání finančního kreditu je:
500 bodů = kredit ve výši 200,- Kč

O dosažení výše uvedené hranice bodů a připsání kreditu na Slevovou kartu PRIOR je držitel karty informován na účtence svého nákupu.
Kredit je možno čerpat pouze jednorázově na nákup, jehož hodnota je minimálně o 1,-Kč vyšší, než aktuální hodnota kreditu. 
O aktuálním stavu kreditu je držitel informován na účtence uskutečněného nákupu. Pro čerpání kreditu je nutné před platbou na pokladně nahlásit platbu kreditem. Hodnota kreditu se nevyplácí v hotovosti (ani při reklamaci). Za nevyčerpanou hodnotu kreditu nebudou vráceny peníze.

Období pro sbírání bodů k získání kreditu je vždy od 1.2. do 31.1. následujícího roku.

Získaný kredit je nutné uplatnit vždy nejpozději do 31.ledna.
Bodové konto a neuplatněné kredity jsou vždy k 1.2. vynulovány.


Držitel Slevové karty PRIOR bude informován o aktuálních poskytovaných výhodách, vyhlášených akcích, nabídkách, stejně jako o stavu svého zákaznického účtu prostřednictvím e-mailu a na webových stránkách www.prior.cz.
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.